Dejmunej.cz je dárcem smíchu

dejmunej-je-darcem-smichu

Dříve nebo později každého z nás potká nějaká více či méně nepříjemná situace. Může mít mnoho podob, ale zvlášť znepokojivé jsou zdravotní komplikace. Pokud navíc onemocní dítě, je to ještě horší. A co teprve, když kvůli tomu musí do nemocnice. Tam se nechce nikomu, natož dětem. Ale dokonce i v nemocnici se kromě hodných lékařů, lékařek a sestřiček najde někdo, kdo dokáže vykouzlit na dětské tváři úsměv.

Je to Zdravotní klaun↑, dobročinná organizace s národní i mezinárodní působností, která od roku 2001 pomáhá dětským i geriatrickým pacientům procházet procesem léčby s úsměvem. V České republice působí 86 profesionálních Zdravotních klaunů, kteří pravidelně navštěvují 63 nemocnic, 8 domovů pro seniory a 2 hospice.

Je nám velikou ctí, že Zdravotní klauny můžeme podporovat. Certifikát Dárce smíchu za rok 2020 (dostali jsme ho letos v únoru) s hrdostí dáváme na zeď k těm ostatním z minulých let. Myslíme si, že když někdo může podat pomocnou tlapku, tak by to měl udělat. Člověk totiž nikdy neví, kdy bude on sám potřebovat pomocnou tlapku. Ale hlavně: neexistuje moc lepších pocitů než vědomí, že jste pomohli někomu vytvořit úsměv na tváři.

darce-smichu-certifikat-koma-system

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení