Milí přátelé, příští týden odesíláme kvůli státnímu svátku mražený sortiment pouze v pondělí 26. 9. Nemražený sortiment expedujeme normálně.

Dear friends, due to the national holiday next week, we will ship the frozen assortment only on Monday, September 26. We will send the non-frozen assortment as usually.

Je nám ctí pomáhat

Jsme šťastní a vážíme si toho. Víme ale, že řada lidí se musí potýkat s vážnými problémy - zejména pokud jde o zdraví. Je nám proto ctí, že můžeme podat pomocnou tlapku tam, kde to je potřeba. 

Pomahame-dejmunej

Dobrý anděl (nadace) podporuje rodiny s nezaopatřenými dětmi, v nichž máma, táta nebo některé z dětí trpí onkologickým onemocněním, nebo ve kterých dítě onemocnělo jiným závažným onemocněním.

Helppes - centrum výcviku psů pro postižené - pomáhá osobám s nejrůznějšími druhy handicapů na jejich cestě k integraci, soběstačnosti a samostatnosti prostřednictvím speciálně vycvičených psů.

Zdravotní klaun je dobročinná organizace s národní a mezinárodní působností, která od roku 2001 pomáhá dětským i geriatrickým pacientům procházet procesem léčby s úsměvem. V České republice působí 86 profesionálních Zdravotních klaunů, kteří pravidelně navštěvují 63 nemocnic, 8 domovů pro seniory a 2 hospice.

Goethe ve své hře Faust napsal: "Šťastný kdo má a může dát." Souhlasíme s tím. Pomůžete, prosím, také?