Milí přátelé, příští týden odesíláme kvůli státnímu svátku mražený sortiment pouze v pondělí 26. 9. Nemražený sortiment expedujeme normálně.

Dear friends, due to the national holiday next week, we will ship the frozen assortment only on Monday, September 26. We will send the non-frozen assortment as usually.

Ochucené hračky pro psy

Nejprodávanější

4 položek celkem

Cena

85230
185230

Značky

Materiál

Specialita

Typ hračky

Položek k zobrazení: 4
IMAC kost pro psy ochucena mala 14 cm
85 Kč

Který pejsek by odolal gumové kostičce, která nejen tak krásně vypadá, ale je dokonce ochucená? Zkrátka a jednoduše - žádný.

449
IMAC kost pro psy ochucena velka 18 cm
99 Kč

Který pejsek by odolal gumové kostičce, která nejen tak krásně vypadá, ale je dokonce ochucená? Zkrátka a jednoduše - žádný.

450
AFP t kureci stehynko zvykaci hracka pro psy bez obalu
230 Kč

Křidýlko nebo stehýnko? Stehýnko! Díky materiálu TPR tato ochucená hračka čistí zuby a posiluje dásně. Krásně :-)

465
AFP t bone steak zvykaci hracka pro psy bez obalu
230 Kč

Mmm... jaký z pejsků hned chňapne po hračce, která krásně voní a chutná? Každý. Navíc díky materiálu TPR čistí zuby a posiluje dásně. Krásně :-)

464

bostonek-kratky-popis-malyTyto hračky jsou speciální tím, že pejska lákají neodolatelnou vůní a chutí. Proto je mají tak rádi. Je libo hovězí či kuřecí? V nabídce máme nejen klasické kostičky, ale i hračky ve tvaru steaku nebo kuřecího stehýnka. K nakousnutí, že? To nejlepší na konec: Tyto hračky hodně vydrží.