☀️ Kdo jsme

Dejmunej.cz: Od chovatelů pro chovatele

Milí přátelé, (nejen) pejskaři, milovníci zvířat. Myslíme si, že každý čtyřnohý kamarád si zaslouží žít zdravě a spokojeně. Souhlasíte, že zvířátko je právoplatným členem rodiny a ne pouhou věcí? Tak to jste tu správně. V našem obchodě pro majitele i chovatele najdete jen to, co za to opravdu stojí. Soustředíme se především na sortiment pro psy a kočky. Všechno, co nabízíme, má jediný cíl: zajistit, aby se váš čtyřnohý miláček cítil dobře (a vy s ním).

Jsme moc rádi, že jste tady!

certifikovany-eshop-ceske-posty 

 

Petr Košina - majitel

Stejně jako v životě svém, tak i psím upřednostňuji to, co si sám vyzkouším. Ve svém chovu jsem již mnohé u svých zvířat vyzkoušel. A troufám si říci, že i nasbíral zkušenosti týkající se výživy psů.

Proto jsem přesvědčený o tom, že přirozená a pestrá syrová strava je pro psa to nejlepší. Pes má původ u vlka a to se nezměnilo. Co nejčistší původ surovin je pro mne základ. Jako velmi prospěšné vidím bylinky a přirozeně oleje. Vždy mi byl výborným indikátorem stav a kvalita srsti a to, co z pejska vychází :). Moje zkušenost říká i to, že čím kvalitnější krmení svým zvířatům podávám, odráží se na celkovém fyzickém a psychickém stavu.

 

 co-si-mysli-chovatel

etiketa-faktura-sirka-AAA-CZ

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz