Získejte právě teď slevu na celý nákup!

2 % pro nákupy nad 1.100 Kč + doprava zdarma
3 % pro nákupy nad 2.000 Kč

Sleva vám bude automaticky započítána v nákupním košíku.

☀️ Kdo jsme

Dejmunej.cz: Od chovatelů pro chovatele

Milí přátelé, (nejen) pejskaři, milovníci zvířat. Myslíme si, že každý čtyřnohý kamarád si zaslouží žít zdravě a spokojeně. Souhlasíte, že zvířátko je právoplatným členem rodiny a ne pouhou věcí? Tak to jste tu správně. V našem obchodě pro majitele i chovatele najdete jen to, co za to opravdu stojí. Soustředíme se nyní především na sortiment pro psy. Všechno, co nabízíme, má jediný cíl: zajistit, aby se váš čtyřnohý miláček cítil dobře (a vy s ním).

Jsme moc rádi, že jste tady!

certifikovany-eshop-ceske-posty 

 

Petr Košina - majitel

Stejně jako v životě svém, tak i psím upřednostňuji to, co si sám vyzkouším. Ve svém chovu jsem již mnohé u svých zvířat vyzkoušel. A troufám si říci, že i nasbíral zkušenosti týkající se výživy psů.

Proto jsem přesvědčený o tom, že přirozená a pestrá syrová strava je pro psa to nejlepší. Pes má původ u vlka a to se nezměnilo. Co nejčistší původ surovin je pro mne základ. Jako velmi prospěšné vidím bylinky a přirozeně oleje. Vždy mi byl výborným indikátorem stav a kvalita srsti a to, co z pejska vychází :). Moje zkušenost říká i to, že čím kvalitnější krmení svým zvířatům podávám, odráží se na celkovém fyzickém a psychickém stavu.

 

 co-si-mysli-chovatel

 

Hedvika Krupičková - obchod a administrativa

 Celoživotní láska ke zvířatům je to co mě přivedlo k této práci. Mnoho let jsem se věnovala chovu thajských ridgebacků. Úspěšně jsem je vystavovala na mnoha výstavách u nás i ve světě a usilovala o prosazení tohoto úžasného plemene. Nyní mám doma už jen tři adoptované buldočí lásky, které mi jen svým pohledem vykouzlí úsměv na tváři.

Nějakou dobu jsem také pečovala o pejsky a kočičky v mém salónu a starala se o jejich fešácký sestřih a relaxaci. Vždy se snažím dát zvířecím kamarádům vše co si zaslouží, ať už je to kvalitní krmivo nebo potřeby, které pomůžou v péči o něj. S radostí Vám kdykoliv ráda pomohu s výběrem našich produktů. Zákazníci a jejich mazlíčci jsou u nás vždy na prvním místě.

 

 hedvika-obchod-administrativa