☀️ Kdo jsme

Dejmunej.cz: Od chovatelů pro chovatele

Milí přátelé, (nejen) pejskaři, milovníci zvířat. Myslíme si, že každý čtyřnohý kamarád si zaslouží žít zdravě a spokojeně. Souhlasíte, že zvířátko je právoplatným členem rodiny a ne pouhou věcí? Tak to jste tu správně. V našem obchodě pro majitele i chovatele najdete jen to, co za to opravdu stojí. Soustředíme se nyní především na sortiment pro psy. Všechno, co nabízíme, má jediný cíl: zajistit, aby se váš čtyřnohý miláček cítil dobře (a vy s ním).

Jsme moc rádi, že jste tady!

certifikovany-eshop-ceske-posty 

 

Petr Košina - majitel

Stejně jako v životě svém, tak i psím upřednostňuji to, co si sám vyzkouším. Ve svém chovu jsem již mnohé u svých zvířat vyzkoušel. A troufám si říci, že i nasbíral zkušenosti týkající se výživy psů.

Proto jsem přesvědčený o tom, že přirozená a pestrá syrová strava je pro psa to nejlepší. Pes má původ u vlka a to se nezměnilo. Co nejčistší původ surovin je pro mne základ. Jako velmi prospěšné vidím bylinky a přirozeně oleje. Vždy mi byl výborným indikátorem stav a kvalita srsti a to, co z pejska vychází :). Moje zkušenost říká i to, že čím kvalitnější krmení svým zvířatům podávám, odráží se na celkovém fyzickém a psychickém stavu.

 

 co-si-mysli-chovatel

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení