Milí přátelé, příští týden odesíláme kvůli státnímu svátku mražený sortiment pouze v pondělí 26. 9. Nemražený sortiment expedujeme normálně.

Dear friends, due to the national holiday next week, we will ship the frozen assortment only on Monday, September 26. We will send the non-frozen assortment as usually.

☀️ Kdo jsme

Dejmunej.cz: Od chovatelů pro chovatele

Milí přátelé, (nejen) pejskaři, milovníci zvířat. Myslíme si, že každý čtyřnohý kamarád si zaslouží žít zdravě a spokojeně. Souhlasíte, že zvířátko je právoplatným členem rodiny a ne pouhou věcí? Tak to jste tu správně. V našem obchodě pro majitele i chovatele najdete jen to, co za to opravdu stojí. Soustředíme se nyní především na sortiment pro psy. Všechno, co nabízíme, má jediný cíl: zajistit, aby se váš čtyřnohý miláček cítil dobře (a vy s ním).

Jsme moc rádi, že jste tady!

certifikovany-eshop-ceske-posty 

 

Petr Košina - majitel

Stejně jako v životě svém, tak i psím upřednostňuji to, co si sám vyzkouším. Ve svém chovu jsem již mnohé u svých zvířat vyzkoušel. A troufám si říci, že i nasbíral zkušenosti týkající se výživy psů.

Proto jsem přesvědčený o tom, že přirozená a pestrá syrová strava je pro psa to nejlepší. Pes má původ u vlka a to se nezměnilo. Co nejčistší původ surovin je pro mne základ. Jako velmi prospěšné vidím bylinky a přirozeně oleje. Vždy mi byl výborným indikátorem stav a kvalita srsti a to, co z pejska vychází :). Moje zkušenost říká i to, že čím kvalitnější krmení svým zvířatům podávám, odráží se na celkovém fyzickém a psychickém stavu.

 

 co-si-mysli-chovatel