📖 Příběhy

vase-pribehy-dejmunej

Máme radost, když vy a vaši čtyřnozí přátelé máte radost. Podělte se o to, jak vašemu pejskovi nebo kočičce chutná, co mu (nebo jí) u nás kupujete.

Budeme moc rádi, když rozšíříte naši knihu Příběhů:

  • Stačí nám poslat nebo nasdílet fotky nebo videa (✉️ lucie@dejmunej.cz, 📞 727 958 940, ✅ Instagram, ✅ Facebook)
  • Přidejte pár slov o tom, jak se váš kamarád jmenuje a co mu dělá radost

Moc se těšíme ❤️

 

Kočka Mijka

Tak tohle je kočka Mijka z Prachatic. Chodí ven a dovnitř jak se jí zachce. Všechny si omotala kolem tlapky. Opravdu si oblíbila BARF krmivo MUSH Vaisto Cat. A podívejte, jak o něj prosí :). Moc ráda odpočívá na svém škrabadle. A taky pomáhá s prací na počítači. No, panička Lucka se s ní rozhodně nenudí :)  

 


 

Grifonci z Prahy

Za další dvě videa děkujeme Lucii z Prahy: Ta nám poslala názornou ukázku, jak mají členové její smečky rádi BARF krmiva MUSH a VOM. Dostávají je už i štěňátka. Do videa už jsme nepřidávali ani žádnou podkladovou hudbu. To spokojené pomlaskávání je totiž ta nejlepší symfonie.  

 

 


 

Jak učíme naše štěňata na BARF

 

Rádi bychom přidali i náš vlastní příběh. Tohle jsou totiž naše vlastní štěňátka bostonků. Na BARF krmiva je začínáme učit od 6. týdne. Nejdřív je krmíme z ruky, aby si zvykla na nový typ stravy. Netrvá to dlouho a sami dokážou mističku doslova vyluxovat. Za krmiva MUSH Vaisto Puppy a VOM Puppy dáváme v tomhle směru ruku do ohně. Vlastní štěňata s nimi krmíme už roky a doporučujeme je i jejich novým majitelům.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz