D-BARF

Logo D-BARF

Značku D-BARF založili manželé Lukáš Drlík a Katka Šimková.

Popudem k založení vlastní značky D-BARF bylo to, že jejich psí smečka Rhodéských ridgebacků se potýkala s různými alergiemi a bylo pro ně obtížné najít vyhovující krmivo.

Značka D-BARF nabízí krmivo pro dospělé psy nejlepší možné kvality, které bylo sestaveno ve spolupráci s veterinárním týmem. Zakladatelé značky velmi dbají na kvalitu vstupních surovin. Ostatně mají s tím velkou zkušenost, neboť již 10 let úspěšně podnikají v oblasti lidské výživy a přípravy speciálních jídelníčků.

Krmivo D-BARF je inspirované metodou Bone and Raw Food. Tzv. BARF je oblíben z důvodu přirozenosti krmiva plného „skutečného“ masa, ovoce a zeleniny a minimalizace vzniku krmivových alergií, které se u granulových krmiv hojně vyskytují. 

Cena

56135
156135
6 položek celkem
d barf lyo snack hovezi baleni
Akce
81 Kč –29 %
57 Kč

Mrazem sušené hovězí kousky se 100% obsahem masa jsou výbornou pochoutkou pro Vašeho pejska. 

027
d barf lyo snack kureci baleni
Akce
81 Kč –29 %
57 Kč

Mrazem sušené kuřecí kousky se 100% obsahem masa jsou výbornou pochoutkou pro Vašeho pejska. 

028
D BARF hověží kompletka v misce
Ideální na cesty
134 Kč

Lahodná kapsička s kompletním krmivem pro psy z tepelně opracovaného hovězího masa (55 %) s rýží, čočkou, červenou řepou, hráškem, hovězím srdcem (16 %) a petrželovou natí.

001
d barf kompletka kureci
Ideální na cesty
134 Kč

Lahodná kapsička s kompletním krmivem pro psy z kuřecího masa (35 %) a srdíček (20 %) s batáty, brokolicí, brusinkami, kuřecími játry (5 %) a řepkovým olejem.

2061
D BARF vepřová kompletka v misce
Ideální na cesty
134 Kč

Lahodná kapsička s kompletním krmivem pro psy z tepelně opracovaného vepřového masa (55 %) s quinoou, hráškem, petrželí, fazolovými lusky, vepřovými játry (5 %) a petrželovou...

004
D BARF zvěřina kompletka v misce
Ideální na cesty
134 Kč

Lahodná kapsička s kompletním krmivem pro psy z tepelně opracovaného zvěřinového masa (45 %) s dýní, hovězím srdcem (15 %), tuřínem, švestkami a rozmarýnem.

003

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz