Natures Menu

logo-natures-menuNatures Menu je britská značka, jejíž počátky sahají až do roku 1981. Tenkrát tato firma začala jako malý rodinný podnik. Dnes je už výrazně větší, ale na to, díky čemu ji lidé (a my taky!) mají tak rádi, nezapomněla. Lokální suroviny, vše přírodní a zdraví na prvním místě. Jestli něco znamená dát do toho srdce, je to právě tenhle případ. A my jsme rádi, že vám tuhle skvělou značku můžeme nabídnout v našem sortimentu :-). Mňam!

Cena

65155
165155
5 položek celkem
natures menu original kapsicka pro stenata PNG
65 Kč

Kapsička speciálně navržená pro citlivé štěněcí žaludky. Kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata od 6 týdnů. Vyrobené z eticky chovaných kuřat a jehněčího.

NMPJU
natures menu kapsicka kocici pro psy
82 Kč

Dokonalý výcvikový pamlsek pro psy (a, dobře, i kočky:-)). Vyrobeno z 50 % kuřecího, 40 % vepřového masa a 5 % jater. Bez jakýchkoli umělých příchutí a barviv. 

NMCLT
natures menu lammhals barf pamlsek pro psy
92 Kč

Chutné jehněčí krky procvičí žvýkací svaly a čelisti vašeho psího kamaráda. Jsou lahodné, plné živin z kostí, chrupavek a bílkovin. Pamlsek, který podporuje zdraví a vitalitu....

848
pamlsek pro psy kureci kridla
92 Kč

Skvělý pamlsek pro pejsky od 10 týdnů, kteří mají zkušenosti se syrovou stravou. Kuřecí křidélka jsou nejen zdravým zdrojem bílkovin, ale jejich žvýkání též pomáhá zubům a...

950
natures menu raw barf 60 pct kureci nugety mrazene maso krmivo pro psy 1 kg
155 Kč

BARF nugety z kuřecího masa z volného chovu se speciální směsí zeleniny, hnědé rýže, vitamínů a minerálů. Vyvážené raw krmivo, které psi milují.

581

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem