Salvia Veterinary

Produkty z řady veterinárních přípravků Salvia Veterinary působí jako podpůrné prostředky v celé řady oblastí od pocitů úzkosti a nervozity přes zdraví jater a zvýšení antioxidační kapacity, snížení zátěže způsobené mikroorganismy a viry, při artróze a artritidě, podpoře imunitního systému, při výskytu močových kamenů či zmírnění projevů zánětu a bolestí.

Cena

193194
1193194
7 položek celkem
Salvia Veterinary Asvaganda VET AF custom
Novinka
194 Kč

Veterinární přípravek – bezalkoholový extrakt z byliny ašvaganda – je vhodný jako podpůrný prostředek při pocitech úzkosti a nervozity. Vhodný pro starší zvířata.

2200
Salvia Veterinary Black Walnut VET AF custom
Novinka
194 Kč

Veterinární přípravek – bezalkoholový extrakt z byliny ořešák černý (Juglans nigra) – působí příznivě na zdraví jater a vykazuje vlastnosti přispívající ke zvýšení antioxidační...

2203
Salvia Veterinary Cats Claw VET AF customs
Novinka
194 Kč

Veterinární přípravek – bezalkoholový extrakt z byliny vilcacora – vykazuje vlastnosti přispívající ke snížení zátěže způsobené škodlivými mikroorganismy a viry. Je vhodný jako...

2194
Salvia Veterinary Caga VET AF custom
Novinka
194 Kč

Veterinární přípravek – bezalkoholový extrakt z houby čaga (Inonotus obliquus) – působí příznivě na imunitní systém a přispívá ke zmírnění projevů zánětu.

2197
Salvia Veterinary Chanca piedra VET AF custom
Novinka
194 Kč

Veterinární přípravek – bezalkoholový extrakt z byliny chanca piedra (Phyllanthus niruri) – je vhodný jako podpůrný prostředek při výskytu močových kamenů a pro předcházení...

2185
Salvia Veterinary Chuchuasi VET AF custom
Novinka
194 Kč

Veterinární přípravek – bezalkoholový extrakt z byliny chuchuhuasi (Maytenus macrocarpa) – přispívá ke zmírnění projevů zánětu a bolesti.

2188
Salvia Veterinary Milk Thistle VET AF custom
Novinka
194 Kč

Veterinární přípravek - bezalkoholový extrakt z ostropestřce – je vhodný jako podpůrný doplněk při onemocnění jater a zvýšené hladině cholesterolu.

2191

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz