Milí přátelé, kvůli nadcházejícím svátkům budeme objednávky mraženého sortimentu odesílat opět až 11. července. Nemražený sortiment běží bez přerušení s jedinou výjimkou: 4. července máme 1 den dovolenou :)

Německé salámky a pamlsky Fleischeslust potěší každého pejska

Německé salámky a pamlsky Fleischeslust potěší každého pejska

Na Dejmunej odteď můžete koupit i salámky a výcvikové pamlsky od německé značky Fleischeslust. Už jen letmý pohled dává tušit, že tady jde o něco moc, moc dobrého. Hned na začátku prozradíme, že si vybere úplně každý, protože salámků máme hned 10 druhů, pamlsky mají 6 variant.

10 druhů salámků = 10 kompletních a vyvážených krmiv

Nabídka salámků je svým složením velice rozmanitá. Jen se podívejte na druhové zastoupení mas: drůbeží, hovězí, jehněčí, jelení, kozí, kachní, krůtí, kuřecí, srnčí, králičí, buvolí a křepelka.

Na své si přijdou jak odrostlá štěňata a mladí psi (Farmářské menu), tak dospělí psi (8 variant) i psí senioři (Zlatý říjen). Mysleli jsme i na psí alergiky (Čisté jehněčí, Jelen s bramborem a Koza s dýní). Některé varianty obsahují i probiotika, jiné jsou nízkosacharidové, další zas mají vysoký podíl bílkovin či minerálů, 5 variant je single protein a 3 varianty jsou vhodné i pro pejsky s onemocněním kloubů.

Všechny salámky Fleischeslust jsou kompletními a vyváženými krmivy. Díky speciálnímu procesu přípravy si zachovávají spoustu živin. Směs se totiž naplní do obalu, uzavře a až poté probíhá vaření v páře při 125 stupních Celsia. Všechny varianty jsme sami vyzkoušeli u našich pejsků a – jak jistě tušíte – prošly na jedničku.

Salámky váží 200 a 400 g (podle druhu) a stojí od 55 do 86 Kč. Můžete je krmit i na víckrát, stačí je po rozbalení nechat v ledničce.

Prohlédnout všechny salámky Fleischeslust.

Pamlsek jako zasloužená odměna, motivace i jen tak pro radost

Nové pamlsky pro psy Fleischeslust máme ve variantách buvolí, drůbeží, lososí, koňské, sýrová klobáska (krůtí a hovězí). Váha je ideální pro malé pejsky (80 g balení) i pro větší hafany (200 g balení). Kapesní drůbeží je pak 4x40 g.

Stejně jako salámky, i pamlsky byly vařeny v obalu a díky tomu si zachovávají spoustu živin. Soudě dle výroku našeho psího porotce Eudarda, chuťovým favoritem jsou zejména lososí a koňské.

Pamlsky pro psy Fleischeslust

Pamlsky Fleischeslust jsou prostě skvělé

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení